МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ МОДУЛЯЦІЇ ЛАЗЕРНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ В СИСТЕМАХ КЕРУВАННЯ
Анотація
Стаття містить результати досліджень експериментальних даних отриманих при моделювати процесу модуляції лазерного випромінювання і вивчення його впливу, як фактора керування, на якість документації в інформаційних технологіях. Модуляція випромінювання розглядається з погляду растрирования безупинних зображень у процесі електронно-цифрового репродукування. Запропоновано розразхунки критеріїв оцінки растрирования зображень, зв’язаних з комфортністю сприйняття оком людини.
Посилання
Глушков В. М. і ін. Енциклопедія кібернетики. У 2-х т., Головна редакція Української Радянської енциклопедії. - Київ, 1974. - 620 с.
Мачулка Г. А. Лазери в печати. - М.: Машиностроение, 1989. - 222 с.
Ситник А. Г. Дослідження і розробка принципів побудови атласу градаційних перетворень при синтезі кольорових напівтонових зображень // Кібернетика і системний аналіз. 1998. -№ 5. - С. 164-175.
Яворский Б. М., Детлаф А. А. Справочник по физике.-М.: Наука, 1985.- 847 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).