ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПРИНЦИПИ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ЕКСПОРТНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗЕРНОВИХ ВАНТАЖІВ
Анотація
В роботі визначено організаційні принципи управління процесом перевезень зернових культур у випадку залучення державних та комерційних організацій за умови послідовного прийняття оперативних заходів. Показано шляхи вдосконалення системи експортування зернових та обґрунтовано методологію вибору оптимальної кількості автотранспортних засобів при обслуговуванні сільськогосподарських підприємств.
Посилання
Агропромисловий комплекс України: стан, тенденції та перспективи розвитку // Інформаційно-аналітичний збірник (випуск 5) / За ред. П. Т. Саблука та ін. - К.: ІАЕ У А АН, 2002. - 647 с.
Воркут А. І., Петрик А. В. Основні напрямки вирішення наукових проблем в Україні як транзитній державі відділенням «Автомобільний транспорт та інтегровані системи» // Вісник ЦНЦ ТАУ. - 2001. - №4. - С. 3-4.
Рудзінський В. В., Петрик А. В. Сучасний підхід до проблем автотранспортного обслуговування агропромислового комплексу 11 Автошляхових України (окремий випуск: Проблеми автомобільного транспорту). - 2000. - №3. - С. 59-60.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).