АЛГОРИТМ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В УМОВАХ РИЗИКУ В ВЕЛИКИХ СИСТЕМАХ
Анотація
Розглядається задача прийняття рішень в умовах ризику. Проведено аналіз існуючих методів прийняття рішень в умовах ризику, особливу увагу приділено логіко-імовірнісним моделям ризику. Запропоновано методику та алгоритм прийняття рішень на базі логіко-імовірнісних моделей, які бути застосовані для керування роботою печі по випалюванню вапна.
Посилання
Дубров С. А, Лагуша О. И, Хрусталев К. Н. Моделирование рисковых ситуаций в экономике и бизнесе. - М.: Финансы и статистика. 1996. - 325 с.
Рыбаков А. В, Соложенцев Е. Д. Оптимизация в задачах идентификации логико-вероятностных моделей риска // Автоматика и телемеханика. - 2003 - № 7. С. 51-63.
Рябинин И. А. Логико-вероятностное исчисление как аппарат исследования надежности и безопасности структурно-сложных систем 'Автоматика и телемеханика. -2003,-№7. С. 178-185.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).