ТРИ ПРИНЦИПИ УПРАВЛІННЯ СКЛАДНИМИ СИСТЕМАМИ
Анотація
Сформульовано три принципи управління складними системами на прикладі вирішення проблеми електромагнітної сумісності множини штатних антен, розміщуваних на транспортному засобі.
Посилання
Айзенберг Г. 3., Белоусов С. П., Журбенко Э. М. Коротковолновые антенны / Под ред. Айзенберга Г. 3., - М.: Радио и связь, 1985. - 535 с.
Барабанов Ю. Н. Исследование поля излучения объектов геометрически сложной формы радиотехнических средств управления воздушным движением // Дис. на соиск. уч. ст. к.т.н., - К.: КМУГА, 1996. -176 с.
Вычислительные методы в электродинамике / Под ред. Митры Р. Пер. с англ. -М.: Мир, 1977.-485 с.
Калинин А. И., Черенкова Е. Л. Распространение радиоволн и работа радиолиний. -М.: Связь, 1971. -440
Монзиго Р. А., Миллер Т. У. Адаптивные антенные решетки: Введение в теорию / под ред. Лексаченко В. А. - М.: Радио и связь, 1986. - 446 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).