ПЕРВИННА ОБРОБКА СТОХАСТИЧНОЇ ВИМІРЮВАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗАСОБАМИ MATLAB
Анотація
Викладено зміст етапів первинної обробки стохастичної вимірювальної інформації описано інтерфейс програми та наведені фрагменти текстів програми. Описана методика визначення в інтерактивному режимі аиачітичних виразів дробово-раціональних функцій, що апроксимують спектральні щільності стохастичних сигналів
Посилання
Блохін Л. М., Буриченко М. Ю. Статистична динаміка систем управління: Підручник. - К.: НАУ, 2003. - 204 с.
Азарсков В. М., Буриченко М. Ю. Савінов О. М., Сущенко О. А. Аналітичне конструювання вимірювальних систем. Спектральні алгоритми. - К: НАУ, 2002. - 88 с.
MATLAB. Creating Graphical User Interfaces. Version 6. The MathWorks, Inc, 2003.- 184 p.
Пешков Ю. Л., Пешков А. Ю., Шульц M. M. MATLAB 6.x: программирование численных методов. -СПб.: БХВ-Петербург, 2004. - 672 с.
Март С. Л. Цифровой спектральный анализ и его приложения - М.: Мир, 1990.-584 с.
в. Дьяконов В. П., Абраменкова И. В. MATLAB. Обработка сигналов и изображений. Специальный справочник. - СПб.: Питер, 2002. - 608 с.
Дьяконов В. П., Пруглов В. А. Математические пакеты расширения MATLAB. Специальный справочник. - СПб.: Питер, 2001. - 480 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).