НАУКОВА, ПЕДАГОГІЧНА І ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ А. І. КУХТЕНКО В КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ІНЖЕНЕРІВ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
Анотація
Протягом великого життєвого шляху наукова і педагогічна діяльність А.І. Кухтенко протікала не тільки в КНИГА, але і в інших організаціях і установах. Про це докладно розказано і відображено в нарисі про його життя і діяльності [1]. Тут же показана багатогранна і плідна наукова та педагогічна діяльність А.І. Кухтенко в Інституті інженерів цивільної авіації в якості професора, завідувача кафедри, проректора з наукової роботи, наукового керівника кількох галузевих науково - дослідних лабораторій.
Посилання
Дяченко С. Н., Кухтенко Т. А., Шевелев А. Г. : Александр Иванович Кухтенко. - К.: Наук, думка, 1991. - 48 с. (Библиография ученых Украины).
Петров Б. Н., Кухтенко А. И. Структура абсолютно инвариантных систем и условия их физической осуществимости // Труды II совещания по теории инвариантности. - М.: Наука, 1964. - С. 26-48.
Кухтенко А. И. Проблема инвариантности в автоматике. - К.: Гостехиздат УССР, 1963. - 376 с..
Кухтенко А. И. Теория алгебраических инвариантов в задачах автоматического управления // Кибернетика и вычислительная техника: Сложные системы управления. - 1978. - Вып.39. - С. 3-16.
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).