Рекомендації з вибору варіантів побудови аеровузлової мережі АС УПР
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2(62).14469Анотація
Вибір варіантів побудови аеровузлової мережі АС УПР з урахуванням сучасних вимог та передбаченого збільшення інтенсивності повітряного руху, є актуальною проблемою. Аеровузол є основним автономним елементом АС УПР, у якому організація і виконання польотів вимагають спеціального узгодження і координування. Головною задачею аеровузлової мережі, яка є основною складовою АС УПР, це забезпечення можливості функціонування системи у реальному часі за рахунок сумісного використання ресурсів. Реальним підходом до рішення задач управлінням повітряним рухом у реальному часі представляється поточна адаптація деяких підсистем системи в цілому до умов застосування, що змінюються, перерозподіл ресурсів мережі для вирішення конкретних пріоритетних задач. Такий підхід цілком логічний і природний, якщо врахувати, що будь-яка крупна корпоративна мережа складається з окремих сегментів. Запропоновані структури обчислювальних мереж для систем критичного застосування можуть служити в основі побудови інформаційно-обчислювальної підсистеми АС УПР, тобто розгалуженої аеровузлової мережі з автономними супутниковими та авіаційними бортовими мережними сегментами.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-12-10
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).