Особливості побудови сучасної інформаційно-обчислювальної мережі аеровузла
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.61.14041Анотація
Побудова сучасної інформаційно-обчислювальної мережі аеровузла з урахуванням сучасного стану та передбаченого збільшення інтенсивності повітряного руху є актуальною задачею. Одним з найважливіших напрямків удосконалення авіаційної комунікаційної інфраструктури є інтеграція існуючих, а особливо майбутніх засобів організації повітряним рухом у так звану “систему систем”, яка базується на безшовній організації авіаційних мереж та стиковці мережних сегментів. При вирішенні задач удосконалення авіаційної комунікаційної інфраструктури пропонована модель архітектури інтегрованої мережі аеровузла. Окрім складених комунікаційних мереж, які об’єднують різні сегменти, до складу інтегрованої мережі аеровузла входить безліч сервісних мереж, які використовуються для забезпечення обміну інформацією, не пов’язаною з організацією повітряного руху. Прикладами є мережі транкінгового та мобільного зв’язку, сенсорні мережі для збору інформації. З урахуванням цих міркувань пропонована мережа системи майбутніх авіаційних комунікацій з застосуванням певних персональних супутникових сервісів.Посилання
Биковцев І.С. Якість та ефективність системи організації повітряного руху // І.С. Биковцев. – К.: ДП ОПР, 2010. – 316 с.
Водопьянов С.В. Корреляционно-регрессионный анализ ключевых параметров эффективности коммуникационной сети аэроузла в задаче организации воздушного движения // С.В. Водопьянов – Наукові записки УНДІЗ: Науково-виробничий збірник/ – К.: УНДІЗ, 2015, №4(38). – С. 55 -66.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).