Аналіз сучасних програмних продуктів для створення web-сайтів, їх переваги та недоліки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.14030Ключові слова:
web-сайт, програмні продукти, софтАнотація
Проаналізовано наявні на ринку платні і безкоштовні програмні продукти для створення web-сайтів на предмет їх функціональності, розглянуто їх переваги та недоліки. Метою даної статті є огляд і аналіз досягнень спеціального програмного забезпечення, яке дозволяє створювати web-сайти. Одним з ключових моментів в розвитку всесвітньої павутини грає web-розробка як процес створення web-сайта та web-додатку. Термін включає розробку додатків електронної комерції, web-дизайн, програмування для web, а також конфігурування web-серверу. Кількість сучасних програм для створення сайтів мала. Mobirise являє собою безкоштовну програму для створення сайту з адаптивним дизайном. З використанням програми створення сайту стає простим і захоплюючим процесом. Софт дозволяє створити сайт повністю безкоштовно. Якщо постаратися, то можна знайти free-хостинг, за який не потрібно платити. Мінус програми – відсутність російського інтерфейсу. Adobe Muse - складна програма. Створення сайтів з її допомогою розраховано на професійних і досвідчених дизайнерів. Якщо не має бажання заглиблюватися в нетрі роботи з графікою, краще зупинитись на Mobirise. Adobe Muse – це програма для створення шаблону сайту, а не роботи з вже готовим макетом. Спочатку визначається карта ресурсу. Потім розробляється головна сторінка з основними графічними елементами, які будуть і на інших сторінках веб-сайту. Ціна – найнеприємніша частина роботи з програмою. Є безкоштовна версія доступна, але вона доступна лише на тиждень. Аdobe Muse – це програма для створення статичних сторінок HTML-коду. Акцент робиться на графічні ефекти і зовнішньому вигляді ресурсу, а не його функціональності. Призначена для естетичного захоплення дизайнерів-професіоналів, а не для новачків і бажаючих зробити пробний сайт. uKit має необхідний функціонал для створення корпоративного бізнес-сайту, персонального сайту-візитки, блогу, невеликого магазину або гарного лендінгу. Якщо немає часу та бажання працювати з CMS та програмуванням, то необхідно звернути увагу на uKit.
Посилання
Горнаков С.Г. Осваиваем популярные системы управления сайтом / Горнаков С.Г. – ДМК Пресс, 2009. – 336 с.
Колисниченко Д.Н. Выбираем лучший бесплатный движок для вашого сайта. CMS, Joomla! и Drupal / Колисниченко Д.Н. – СПб.: БЧВПетербург, 2010. – 288 с.
Офіційний сайт uKit [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://ukit.com/ru.
Офіційний сайт Mobirise [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://mobirise.com/ru/.
Офіційний сайт Adobe Muse [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://muse.adobe.com/.
Офіційний сайт Google Analytics [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.google.com/analytics/.
Офіційний сайт «Портал знань» [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.znannya.org/.
Создание сайта, web-дизайн [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.artus.ru/.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).