Автоматизовані системи пошуку транспортних засобів, що перебувають у розшуку
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.13146Ключові слова:
JavaEE, Android, iOS, Spring framework, React Native, APIАнотація
У статті розглядаються сучасні програмні засоби відео-пошуку транспортних засобів, щоперебувають у розшуку у зв’язку з їх незаконним заволодінням, їхні недоліки. Проведено аналіз доступних стеків технологій та обрано найбільш ефективний метод для створення системи відео-пошуку транспортних засобів на основі обраного алгоритму розпізнавання зображень. Запропоновані нові програмні рішення для реалізації вдосконалених систем відео-пошуку транспортних засобів з використанням засобів JavaEE, Spring framework, а також фреймворку для побудови мобільних додатків на базі операційних систем Android та iOS – React NativeПосилання
Видеоконтроль-Рубеж //[Електронний ресурс] – Режим доступу:http://ollie.com.ua.
License Plate Analyzer //[Електронний ресурс] – Режим доступу:http://www.nec.com.
Carmen ANPR //[Електронний ресурс] – Режим доступу:https://www.milestonesys.com.
Машнин Т. С. Технология Web-сервисов платформы Java. – БХВ-Петербург, 2012. – 560 с.
Create RESTful Web services with Java technology // [Електронний ресурс] –Режим доступу:
http://www.ibm.com/developerworks/ webservices/library/wa-jaxrs.
Spring // [Електронний ресурс] – Режим доступу:
https://projects.spring.io/spring-framework/
React // [Електронний ресурс] – Режим доступу:
https://facebook.github.io/react.
React Native // [Електронний ресурс] – Режим доступу: https://facebook.github.io/react-native.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).