Локалізація об’єктів та вилучення основних ознак з відеопотоку в комп’ютеризованих системах телеспостереження
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.13138Ключові слова:
комп'ютеризована система телеспостереження, інтелектуальний модуль, ідентифікації об'єктівАнотація
Комп'ютеризована система телеспостереження, що виконує аналіз зображень, повинна забезпечувати необхідну точність і обчислювальну ефективність рішення. Центральним елементом систем виступає інтелектуальний модуль, який здійснює процедуру пошуку та ідентифікації об'єктів. Пошук та ідентифікація об'єктів можна віднести до основних завдань розпізнавання об’єктів. Локалізація об’єктів та вилучення зображень є актуальним завданням, підтвердженням чого може служити збільшення кількості наукових робіт і щорічними проведеннями міжнародних конференцій, присвячених даній тематиціПосилання
Прэтт У. Цифровая обработка изображений/ Прэтт У – М.: Мир, Кн. 1 и 2, 2001. – 780c.
Дзюбаненко А. В. Аналіз методів розпізнавання інтелектуальних систем технічного зору / А. В.Дзюбаненко // Системний аналіз та інформаційні технології: ІХ міжнар. наук. конф., 26-30 травня 2009 р.: тези доп. – К., 2009. – С.
Квасніков В.П., Методи автоматичного захоплення контурів обличчя особи на цифровому зображенні / В.П. Квасніков, Дзюбаненко А. В. // Авиационно-космическая техника и технология. – Харків. – 2009. – № 8(65). – С. 200-205.
Дзюбаненко А. В. Обробка зображень в системах технічного зору для засобів охоронного телеспостереження / А. В. Дзюбаненко // Вісник Інженерної академії України. – 2008. – №3-4. – С. 72-75.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).