GSM-сигналізація на базі датчику руху
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.12819Ключові слова:
сигналізація, GSM, інфрачервоний датчик руху, PIR, Arduino Leonardo, система розумний дімАнотація
У статті розглянуто структурну схему та алгоритм роботи бездротової GSM-сигналізації зінфрачервоним датчиком руху типу HC-SR501 на базі Arduino Leonardo та GSM контролеромNEOWAY m590 з метою використання для віддаленого керування та захисту об'єктів системи «розумний дім» з низькою вартістю експлуатації. Актуальність роботи полягає у масовомупереході від дротових до бездротових засобів контролю та оповіщення у системах «розумнийдім», що потребує створення надійних, дешевих та простих у використанні користувачами GSM-сигналізацій. Основними достоїнствами даної схеми є можливість розміщення антенного блоку в місцях віддалених від датчиків руху для захисту від засобів подавлення GSM-сигналу, використання, як в якості автономного засобу контролю об’єкта, так і для швидкої інтеграції у систему «розумний дім». Представлені у статті структурна схема та алгоритмроботи засобу бездротової GSM-сигналізації дозволять перейти до безпосередньої реалізації макету бездротової GSM-сигналізаціїПосилання
Алдохін М.Д., Лебедев Д.Ю. Алгоритм роботи системи трекінгу //Проблеми інформатизації та управління. -Київ, 2016. - №4(56) - С. 5-9.
Schmidt M. Arduino: A Quick Start Guide // Pragmatic Bookshelf. –January 22 2011 – 201 p.
M590 AT COMMAND SETS V3.0 by Shenzhen Neoway Technology -Режим доступу до довідника: https://cdn.instructables.com/ORIG/FX6/UAHQ/IZ6CYGIU/FX6UAHQIZ6CYGIU.pdf
HC-SR501 PIR MOTION DETECTOR. Product Discription - Режим доступу до статті:
https://mpja.com/download/31227sc.pdf
Рыжова В.А. Проектирование и исследование комплексных систем безопасности. – СПб: НИУ ИТМО, 2012. – 157 с.
Шаповал І.В., Лебедев Д.Ю. Алгоритм роботи пристрою AES шифратора // Проблеми інформатизації та управління. - Київ, 2016. - №1(53) - С. 87-91.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).