Аналіз віртаульних схем розділення каналів в стільникових мережах зв'язку без черг і з широкосмуговими викликами даних
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.12799Ключові слова:
отовая сеть, разделения каналов, качества обслуживания, методы расчетаАнотація
Запропоновано дві схеми віртуального поділу каналів в мережі стільникового зв'язку з широкополіснимі викликами даних. Вузькополосні виклики мови вимагають для обробки лише один канал, а для обробки викликів даних потрібні кілька каналів. В одній схемі індивідуальні зони і загальна зона використовуються згідно полнодоступной схемою, в іншій схемі загальна зона використовується лише хендовер викликами. Наведено результати чисельних експериментівПосилання
Chen H., Huang L., Kumar S., Kuo C.C. Radio resource management for multimedia QoS supports in wireless
networks. – Boston: Kluwer Academic Publishers, 2004.
Yue W., Matsumoto Y. Performance analysis of multi-channel and multi-traffic on wireless communication
networks. –Boston: Kluwer Academic Publishers, 2002.
Stasiak M., Glabowski M., Wishniewski A., Zwierzykowski P. Modeling and dimensioning of mobile networks: From
GSM to LTE. – New York: John Wiley, 2011.
Ponomarenko L., Kim C.S., Melikov A. Performance analysis and optimization of multi-traffic on communication networks. – Heidelberg; Dordrecht; London; New York: Springer, 2010. – 208 p.
Melikov A., Ponomarenko L. Multidimensional queueing models in telecommunication networks. – Heidelberg;
Dordrecht; London; New York: Springer, 2014. – 202 p.
Меликов А.З., Пономаренко Л.А., Велиджанова Г.М. Многопараметрические гибридные схемы изолированного разделения каналов в интегральных сотовых сетях связи // Управляющие системы и машины. – 2016. N 1. – С. 62-
Меликов А.З., Пономаренко Л.А., Велиджанова Г.М. Многопараметрические гибридные схемы виртуального
разделения каналов в интегральных сотовых сетях связи // Управляющие системы и машины. – 2016. N 2. – С. 69-75.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).