Доцільність автоматизованого тестування для забезпечення якості програмних продуктів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.12798Ключові слова:
автоматизация тестирования, программное обеспечение, качество программных продуктов, тест-кейсАнотація
Стаття присвячена необхідності врахування переваг та недоліків автоматизованого тестування, а також доцільністі його використання в тій чи іншій ситуації. Вибір правильних елементів програми для автоматизації в більшій мірі буде визначати успіх автоматизації тестуванняПосилання
Андон Ф.И., Коваль Г.И., Коротун Т.М., Лаврищева Е.М., Суслов В.Ю. Основы инженерии качества программных систем. 2-е изд., перераб. и доп. - К.: Академпериодика, 2007. – 672 с.
Куликов С.C. Тестирование программного обеспечения. Базовый курс: практ. пособие. / С. С. Куликов. — Минск: Четыре четверти, 2015. — 294 с.
Автоматизация тестирования программных систем. [Интернет-ресурс] /Web-сайт: Хабрахабр; Режим доступа: https://habrahabr.ru/post/160257/ свободный.
Автоматизированное тестирование программного обеспечения: достоинства и недостатки. [Интернет-ресурс] / Web-сайт: PCWeek; Режим доступа:
https://www.pcweek.ru/infrastructure/article/detail.php?ID=72955 свободный.
##submission.downloads##
Опубліковано
2017-05-22
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).