Мікросервісна архітектура системи відео-пошуку транспортних засобів, що пере- бувають у розшуку у зв’язку з їх незаконним заволодінням
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.12794Ключові слова:
JavaEE, Spring framework, мікросервісна архітектура, message broker, Enterprise Service Bus, API, API gateway, WebSocket, service discovery, polyglot persistence architecture, Docker, remote procedure callАнотація
У статті проаналізовано існуючі програмні архітектурні рішення, їх переваги та недоліки длявирішення задачі побудови системи відео-пошуку транспортних засобів, що перебувають урозшуку. Розглядається розроблюваний програмний продукт з використанням мікросервісноїархітектури. При розробці програмного продукту було враховано сучасність та ефектив-ність, простоту використання, низький поріг входження, розгорнуту документацію та великуактивну спільноту. Розглянуто переваги та недоліки архітектури програмного рішенняПосилання
Microservice Architecture Aligning Principles, Practices, and Culture, by Irakli Nadareishvili, Ronnie Mitra, Matt McLarty, Mike Amundsen, O'Reilly Media, July 2016.
Building Microservices Designing Fine-Grained Systems, by Sam Newman, O'Reilly Media, February 2015.
Production-Ready Microservices Building Standardized Systems Across an Engineering Organization, by Susan J. Fowler, O'Reilly Media, November 2016.
Create RESTful Web services with Java technology // [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.ibm.com/developerworks/ webservices/library/wa-jaxrs.
Christian Wolf , Jean-Michel Jolion and Francoise Chassaing. Text Localization, Enhancement and Binarization in Multimedia Documents // [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://liris.cnrs.fr/christian.wolf/papers/icpr2 002v.pdf
OpenALPR, open source Automatic License Plate Recognition library, documentation // [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://doc.openalpr.com.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).