Забезпечення регулярності і безпеки польотів при тимчасовій непрацездатності окремих компонентів повітряних суден
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.12777Анотація
Розглядається метод, що дозволяє виконувати польоти впродовж обмеженого періоду часупри наявності однієї або декількох несправностей, підтримуючи при цьому достатній рівеньнадійності, що зменшує число затримок і скасування рейсів, а також забезпечує більш ефективне планування операцій з технічного обслуговування, аніж це було можливо без застосування цього методуПосилання
Введение в МMEL и МЕL. – Эрбас, 2006.
Приложение 6 к Конвенции «Эксплуатация ВС». – Ч. 1. – Монреаль: ИКАО, 2000.
Чинючин Ю.М. Формирование Минимальных перечней оборудования воздушных судов, обеспечивающего регулярные и бесопасные полеты // Научный Вестник МГТУ ГА. – 2014, № 205 – С. 10-15.
##submission.downloads##
Опубліковано
2017-05-12
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).