Методи оптимізації перевезень у транспортних мережах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.11589Анотація
В статті описані нові методи вирішення відкритих мережевих транспортних задач, а саме: метод знаходження найкоротших маршрутів на транспортній мережі і метод пропорційного перерозподілу об’ємів перевезень між учасниками процесу перевезення. Аналіз відомих аналогічних методів виявив ряд суттєвих недоліків, які в значній мірі звужують галузь їх використання. Запропоновані методи не мають виявлених недоліків, пройшли експериментальну перевірку і показали при цьому свою надійність і ефективність порівняно з існуючими підходамиПосилання
Прокудін Г. С., Білоус С. О. Один з підходів до вирішення сітьової транспортної задачі // Безопасность дорожного движения на перекрестках Украины. - К.: ООО "Журнал "Радуга". - 2003. - № 1 - 2(15).-С. 52-56.
Пападымитриу С., Стайглиц К. Комбинаторная оптимизация. Алгоритмы и сложность. : Пер. с англ. - М.: Мир, 1985.-325 с.
Гудман С., Хидетниеми С. Введение в разработку и анализ алгоритмов. - М.: Мир, 1981.-С. 309-320.
Ахо А., Хопкрофт Д Ульман Д. Структуры данных и алгоритмы. : Пер. с англ, - М.: Издательский дом "Вильямс", 2001.-384 с.
Прокудін Г, С. Модифікація методу Дейкстри стосовно розв'язання сітьових транспортних задач 11 Вісник НТУ, ТАУ. - К„ 2002. - Вип. 7. - С. 195-198.
Четверухін Б. М., Прокудін Г. С. Моделі та алгоритми розв’язання сітьових транспортних задач великої розмірності // Автошляхових України // Окремий випуск // Вісник Північного наукового центру ТАУ. -К.: 2004,-№ 7.-С. 11-15.
Данциг Дж. Линейное программирование, его применения и обобщения. - МТ'Прогресс", 1966. - 600 с,
Зайченко Ю. П. Исследование операций. - К.: Вища школа, 1979. - 392 с.
Четверухин Б. М. Исследование операций в транспортных системах: Учебное пособие. Часть I. Методы линейного программирования и их использование.-К.: УТУ, 2000.-92 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).