Організація конвеєрних обчислювальних пристроїв на базі VHDL - технології
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.11587Анотація
Запропоновано структурну реалізацію 32-розрядних модулів додавання з плаваючою точкою, що відповідає стандарту ІЕЕЕ-754, в елементному базисі ПЛІС типу FPGA фірми Хіііпх, який виконано шляхом поведінкового опису алгоритму мовою VHDL. Реалізовано перевірку функціонування модулів додавання методом моделювання в системі ModelS іш Хііінх Edition - МХЕII за допомогою перевірочного стендаПосилання
Hollash S. IEEE Standard 754 Floating Point Numbers / S. Hollash/ Available at htpp:// IEEE / IEEE Standard 754 Floating- Point.htm.
Available at http://xilinx.com
Коуги П. M. Архитектура конвейерных ЭВМ: Пер. с англ. — М.: Радио и связь, 1985. - 360 с.
Воеводин В.В. Математическая модель конвейерных вычислений // Конвейеризация вычислений: Сб. научных трудов Научного совета по проблеме "Кибернетика": - Москва, 1986. - С. 36- 62.
Семенец В.В., Хаханова И.В., Каханов В. И. Проектирование цифровых систем с использованием языка VHDL. - Харьков: ХНУРЕ, 2003. - 492 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).