Дослідження показників якості супутникової навігаційної системи посадки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.11585Анотація
Дослідження навігаційних даних, знятих із супутникового приймача в лабораторних умовах, установлення залежностей показників якості функціонування від різних умов і факторівПосилання
Беляевсъкий Л. С., Сібрук Л. В., Харченко В. П. Стратегія розвитку та вибору систем посадки повітряних кораблів. Вісник центрального наукового центру транспортної академії України. - 1998. - №1.-С. 42-43.
Харченко В. П., Сібрук Л. В., Алексеев В. М. Визначення показників якості функціонування супутникових систем посадки повітряних кораблів. Вісник центрального наукового центру транспортної академії України. - 1998. - №1. - С. 56-59.
Авиационная электросвязь: Приложение 10 к Конвенции о международной гражданской авиации. - Т.1. - Канада: МОТА, 1996.
Белогородский С. Л. Автоматизация управления посадкой самолета. - М.: Транспорт, 1972. - 352 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).