Оптимальне управління боковим каналом безпілотного літального апарату при неповних вимірах вектора стану
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11540Анотація
Синтезовано оптимальну систему управління рухом при неповних вимірах вектора стану. Оптимальне керування здійснюється з використанням спостерігача Люенбергера та оптимального регулятора. Дослідження проведено на прикладі управління повздовжнім каналом малого безпілотного літального апарату (БПЛА)Посилання
X. Квакернаак, Р. Стан. Линейные оптимальные системы управления. - М.: Мир, 1977.-464 с.
А. Л. Tunik and ЕЛ. Abramovich. Parametric Robust Optimization of digital Fügt Control Systems // Вісник НАУ, №2, 2003.-С. 31-37.
Anatol A. Tunik, Hyeok Ryu and Hae-Chang Lee. Parametric Optimization Procedure for Robust Flight Control System Design. KSAS International Journal. Vol. 2, № 2, November 2001.
J. Doyle, K. Glover, P. Khargone- kar, B. Francis. State -Space Solution to Standard H2 and Control Problems // IEEE Trans, on Automatic Control. Vol.34, No.8, Aug. 1989, p.p. 831-847.
H. Rwakernaak. Robust Control and H„-Optimization. - Tutorial Paper // Automatic. Vol.29, No.2, 1993, pp. 255-273.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).