Методологічний підхід до структури управління мобільним зв’язком
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11538Анотація
Досліджуються основні задачі системи динамічного управління ресурсами та функціональні характеристики платформи управління. Розглядаються проблеми, що утворюються при експлуатації мережі. Наводяться розв’язання проблем в галузі управління несправностямиПосилання
Гордеев Э.Н. Использование современных технологий в системах управления сетями связи // Электросвязь. - 1998. -№7. - С.8-18.
Дымарский Я. С., Крутякова Н. П., Яновский Г. Г. Управление сетями связи: принципы, протоколы, прикладные задачи. - М.: ИТЦ «Мобильные коммуникации», 2003. - 384 с.
Иванов П. И Управление сетями связи. - М.: Радио и связь,1999. - 354 с.
Закумбаева 3. А. Современные системы управления сетями связи // Вестник связи. - 2000. - №1. - С.33-34.
Гребешков А. Ю. Стандарты и технологии управления сетями связи. - М.; Эко-Трендз, 2003. - 288 с.
Якубайтис Э. А. Информационные сети и системы. Справочная книга. - М.: Финансы и статистика, 1996. - 468 с.
Князев К. Г., Гу брус А. О, На путях к эффективному сетевому управлению// Мобильные системы. - 2000. - №11. - С.67-69.
Уайндер С. Справочник по технологиям и средствам связи. - М.: Мир, 2000. - 367 с.
Береснев А. В., Пуговкин А. В. Алгоритм оптимизации межсотовых соотношений в системах подвижной радиосвязи стандарта GSM. // Проблемы современной радиоэлектроники и систем управления. Всероссийская научно- практическая конференция. Материалы конференции, ТУСУР, Том 2, 2002. - С. 186-188.
Бирюков П. Г. Анализ алгоритмов управления мощностью передатчика подвижных станций в системах сотовой
связи // Электросвязь. - 2000. - № 11. - С. 54-59.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).