Моделювання трафіка комп'ютерних мереж в базисі тензорних ортогональних інваріантів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11536Анотація
Розглядаються питання моделювання трафіка комп’ютерних мереж шляхом уявлення трафіка у вигляді тензора другого рангу. Показано, що застосування ортогональних інваріантів тензора дозволяє практично однозначно ідентифікувати стан комп’ютерної мережі, зокрема, виявити наявність аномальних станівПосилання
Myron L. Cramer, James Cannady, Jay Harrell. Methods of Intrusion Detection using Control-Loop Measurement/Technology for Information Systems Security - May, 16, 1996.
Glenn Mansreld, Kohei Ohta, Y. Ta- kei, N. Kato, Y. Nemoto. Computer Networks 34 (2000) 659±670 (Cyber Solutions Inc., 6-6- 3, Minami Yoshinari, Aobaku, Sendai, Japan Graduate School of Information Sciences, To- hoku University, Sendai, Japan). www.eLsevier.com/locate/comnet
Ф. Пинежанинов. Математика в механической прочности. http://pnfega.daiTi/
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).