Удосконалення системи управління резервним джерелом живлення для електроспоживачів першої особливої категорії аеропортів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.10864Ключові слова:
тиристорний регулятор напруги, споживачі першої особливої категорії, електропостачання, аеропорт, електротехнічні комплексиАнотація
Запропоновано метод оцінки параметрів функціональних елементів резервного джерелаживлення аеропорту «безконтактний синхронний генератор – тиристорний регуляторнапруги» для споживачів першої особливої категорії з метою їх оптимізаціїПосилання
Правила устройства электроустановок (ПУЭ), изд. 7, 2001. – 200 с.
Doc 9157 AN/901. Руководство по проектированию аэродромов. Часть 5. Электрические системы, издание первое, ИКАО, 1983. – 123 с.
Безпека авіації / [В.П.Бабак, В.П.Харченко, В.О.Максимов та ін.]; За ред. В.П.Бабака. — К.: Техніка, 2004. — 583 с.: іл., табл.
Величко Ю. К. Электроснабжение аэропортов [Текст] / Ю. К. Величко. – К. : КМУГА, 1996. – 312 с.
Наставление по электросветотехническому обеспечению полетов в гражданской авиации (НАЭСТОП ГА). – М.: Воздушный транспорт, 1987. – 128 с.
Н.И. Соколов Аналитические методы синтеза линеаризованных систем автоматическое регулирования. Машиностроения, 1966. – 320 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).