Комп’ютерне моделювання глобальних навігаційних супутникових систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.10343Ключові слова:
глобальні супутникові навігаційні системи, симуляція орбітального руху, зона покриття, web-орієнтований програмний комплексАнотація
Описано методики комп’ютерного моделювання глобальних навігаційних супутникових систем, які можуть бути використані як у навчальних цілях для розуміння сучаснихпринципів побудови телекомунікацій, так і для створення різноманітних програмних продуктів, таких як навігатори, трекери, локаційні монітори тощо. Розроблено web-орієнтований програмний комплекс для комп’ютерної симуляції роботи існуючих глобльних навігаційних супутникових систем як у реальному масштабі часу, так і у прискореному масштабіПосилання
Генике А.А., Побединский Г.Г. Глобальные спутниковые системы определения местоположения и их применение в геодезии. Изд. 2-е, перераб. и доп.— М.: Картгеоцентр, 2004. – 355 с.
Офіційний сайт NAVSTAR GPS [електронний ресурс]. Адреса: http://www.gps.gov
Офіційний сайт ГЛОНАСС [електронний ресурс]. Адреса: http://glonassiac.ru
Соловьев Ю.А. Системы спутниковой навигации. – М.: Эко-Трендз, 2000. — 270 с.
SpaceTrack Reeport [електронний ресурс]. Адреса: http://www.celestrak.com/NORAD/documentation/spacetrk.pdf
CelesTrak [електронний ресурс]. Адреса: http://celestrak.com
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).