Аналіз технологій проектування інформаційних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.10335Ключові слова:
проектування, інформаційні системи, технологічна мережа проектування, проектАнотація
Розглянуто завдання аналізу використання проектувальниками певної технології проектування, відповідно масштабу та особливостям розроблюваного проекту. Продуктивність є головним чинником, що визначає ефективність системи. Гарне проектне рішення служить основою високопродуктивної системиПосилання
Гамма Э., Хелм Р., Джонсон Р., Дж. Влиссиде. Приемы обьектно-
ориентированного программирования. Патерны проектирования. – Спб.: Питер, 2010. – 368 с.
Руководство Microsoft по проектированию архитектуры приложений. Онлайн-книга: Изд-во Microsoft, 2009. – 529 с.
Соммервил Иан. Инженерия програмного обеспечения, 6-е издание. : Пер. с англ. – М.: «Вильямс», 2002. – 624 с.
Комісія з питань науки та ІТ cst.org.ua/files/Analysis1.doc.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).