Теоретичні основи формалізації моделей прийняття рішення в межах алгоритмізації оцінки професійної діяльності за допомогою інформаційних технологій
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.10310Анотація
Розглянуто актуальне питання формалізації моделей прийняття рішень з метою їх використання під час розробки інтелектуальних інформаційних технологій для аналізу таоцінки професійної діяльності, використовуючи багатомірні класифікаційні методистатистичного аналізуПосилання
Заріцький О.В. Інформаційне моделювання процесу прийняття рішення // «Інженерія програмного забезпечення»: зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2015. - №1(25). – С.56 – 61.
П. І. Бідюк, О.П. Гожий, Л.О. Коршевнюк. Комп'ютерні системи підтримки прийняття рішень/ Навчальний посібник/ П.І. Бідюк. – К.: Видавництво ЧДУ ім. П. Могили, 2005. – 355 с.
Орлов А.И. Теория принятия решений. Учебное пособие / А.И.Орлов.- М.: Издательство «Март», 2004. - 656 с.
Литвак Б. Г. Разработка управленческого решения — М.: Издательство «Дело», 2004 г. — 392 с.
Саймон, Г.А. Теория принятия решений в экономической теории и в науке о поведении // Вехи экономической мысли. / Под ред. В. М. Гальперина, С.М. Игнатьева, В.И. Моргунова. - СПб.: Экономическая школа, 2000.- 2т
Е.Л. Драчева Л.И. Юликов Менеджмент. М.: Мастерство, 2002 – 564 с. Ямпoльcкaя, M. Зoниc Менеджмент. Центр креативных технологий. М., 2007. – 675 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).