Software- tool systems simulation modeling of computer networks and their possible extension of Petri nets
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9248Abstract
Analyzed and generalized areas of simulation modeling COMPUTER networks; highlighted the general principles of such models and software technology to implement them ; proved the feasibility of using Petri nets in systems simulation modeling COMPUTER networksReferences
Вишневский В. М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей. - М.: Техносфера, 2003. - 512 с.
Гладун А. Я., Ластовченко М. М. Анализ производительности мультипроцессорных коммуникационных систем высокоскоростных систем связи. - Труды 2-ой Межд. Конф. UKRTELECOM’95, Одесса, 1995.-С. 73-78.
Гриценко В. И., Гладун А.Я. О применении временных и стохастических сетей Петри в задачах оценки производительности высокоскоростных сетей связи. Кибернетика и вычислительная техника. Сложные системы управления. - К., 1994. Вып. 103.
Клейнрок Л., Коммуникационные сети. Стохастические потоки и задержки сообщений, М.: Наука, 1970.
Олифер Н. А., Олифер В. Г. Средства анализа и оптимизации локальних сетей. Центр информационніх технологий, 1998 .— http://www.citforum.ru/nets /optimize/
Питерсон Дж. Теория сетей Петри и моделирование систем, М.: Мир, 1984.
Мурата Т. Сети Петри: Свойства, анализ, приложения, ТИИЭР, Т. 77, №4, апрель 1989.
A Collection of Modelling and Simulation Resources http://www.idsia.ch/ -andrea/simtools.html
Google directory Science, Software, Simulation http://www.google.com/Top/Science/Software/Simulation/.
Kmollo M. “Performance analysis using stochastic Petri nets”, IEEE Trans, Computers, vol. C-31, no. 9, pp. 913 - 917, sep. 1982.
Reinhard German. Performance Analysis of Comunication Systems, New York, John Wiley & Sons, Ltd, 2003.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).