To a question of a choice of the generalized model of the traffic computer network
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9040Abstract
Considers questions of construction of the generalized model of the network traffic on the basis of representation of set of parameters of the standard traffic in the form of a vector which components are functions invariants of tenzor the second rank. The opportunity of identification of attack to a computer network is shownReferences
А.Беляев, С.Петренко Системы обнаружения аномалий: новые идеи в защите информации. - Экспрессэлектроника, №2, 2004.
Sushmita Mitra, Sankar К. Pal, Pabitra Mitra Data Mining in Soft Computing Framework: A Survey. - IEEE TRANSACTIONS ON NEURAL NETWORKS, VOL. 13, NO. 1, JANUARY 2002 p.
Ю.Н.Минаев, О.Ю.Филимонова, Н.Н.Гузий. Интеллектуальные технологии в системах идентификации и прогнозирования атак на компьютерные сети. Электронное моделирование, № 6,2005. - 12 с.
S. Hartmann Computational Aspects of the Symmetric Eigenvalue Problem of Second Order Tensors. - TECHNISCHE MECHANIK, Band 23, Heft 2-4, (2003), 283 - 294. Manus-kripteingang: 15. August 2003.
Ф.Пинежанинов Математика в механической прочности. Интернет- ресурс: http://pinega.da. ги/
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).