Algorithm of the best route choice for call in VoIP networks
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.8951Keywords:
маршрут голосового вызова, биллинг трафика, IP-телефония, VoIPAbstract
The approach for the best communication channel choice for the transmission of a voice call in VoIP networks based on criteria of quality and cost have been describedReferences
Международный союз электросвязи. Сектор стандартизации электросвязи МСЭ. Рекомендация МСЭ-Т Е.164. Международный план нумерации электросвязи общего пользования. Женева, 2011.
Adam Sharp. Principles of Least Cost Routing (LCR) for Calls – Adam's Home Automation (http://automation.binarysage.net/?p=472), 2009.
Соловьев А.В. Усовершенствование динамической маршрутизации голосового трафика // Зб. статей 7-ї міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених «Електроніка-2014». – К: НТУУ «КПІ», 2014. – С. 191-194.
Вишневский В.М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей. – Москва: Техносфера, 2003. – 318 с.
Соловьев А.В., Майструк Д.В., Бондаренко В.Н. Динамическая маршрутизация голосового трафика в корпоративных IP сетях // Проблеми інформатизації та управління: Зб. наук. пр. – К: НАУ, 2013. – Вип. 2(42). – С. 112-117.
Международный союз электросвязи. Сектор стандартизации электросвязи МСЭ. Рекомендация МСЭ-Т Е.411. International Network Management –Operational Guidance. Женева, 2000.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).