Application of optoelectronic technologies for processing of biomedical images by creating information signs
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.7215Abstract
Analyzed a number of modern methods and algorithms of image processing, namely Kirsch filter, nonlinear filter and Robert Sobel, methods and Uolessa SUSAN, and implemented the software for the application of these methods on the example of the eye tomograms obtained by optical coherence tomographyReferences
Застосування KVP-перетворень в засобах представлення інформації / [Кожем’яко В.П., Павлов С.В., Понура О.І., Кожем’яко К.В.] // Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. 2000. № 1. С. 101-106.
Кожем’яко В. П. Оптико-електронні методи і засоби для обробки та аналізу біомедичних зображень: монографія / Кожем’яко В.П., Павлов С.В., Станчук К. І. – Вінниця: «УНІВЕРСУМ-Вінниця», 2006. – 203 с.
Русин Б. П. Системи синтезу, обробки та розпізнавання складноструктурованих зображень / Русин Б. П. – Львів : Вертикаль, 1997. – 264 с.
Yang L., Meer P., Foran D. Unsupervised segmentation based on robust estimation and color active contour models // IEEE Trans. on Information Technology in Biomedicine. – 2005. – V. 9. – P. 475–486.
Downloads
Published
2013-03-25
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).