Analysis of redundancy protocol stack TCP / IP
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.7201Abstract
Analysis of share performance information in a network packet that passes through the protocol stack TCP / IP, and the estimation of the impact and value pack size overhead and payload performance of computer networks. The possible ways to improve the performance of computer networks and their application problems using wireless networkingReferences
Причины снижения производительности комп’ютерних сетей [электронный ресурс]: http://opensource.com.ua/contents/978531800492c.html
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Компьютерные сети. Принципы, технологи, протоколы: Учебник для вузов. 2-е изд. – С.-Пб.: Питер, 2003. – 864 с.
Таненбаум Э. Компьютерные сети. – С.-Пб.: Питер, 2002. – 848 с.
Стивенс У. Р. Протоколы TCP/IP. Практическое руководство. – С.-Пб: Невский диалект, 2003. – 672 с.
Анализ производительности коммуникационных протоколов SOAP и TCP / С.С. Мамутов, В.С. Харченко, М.С. Газал, А.В. Горбенко // Радіоелектронні і комп’ютерні системи. – Х.: НАКУ «ХАИ». – 2007. – № 8 (27). – С. 205-208.
Рошан П., Лиэри Дж. Основы построения беспроводных локальных сетей стандарта 802.11. Пер. с англ. – М.: Вильямс, 2004. – 304с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).