The model decision support system on revealing of subjects of threats in territory of the airport
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6990Abstract
Presents conceptual decision support system construction positions on revealing the subjects of emergency situations threats in the territory of the airport in the form of structural models and algorithms of functioning decision support systemReferences
Інтелектуальні системи: навч.посібник / Ю.О. Колос, А.І. Бобунов, О.М. Перегуда та ін., під ред. Б.М. Герасимова. – Житомир: ЖВІ НАУ, 2008. – 176 с.
Герасимов Б.М. Системы поддержки принятия решений: проэктирование, применение, показатели эффективности / Герасимов Б.М., Дивизинюк М.М., Субач И.И. – К.: Знання, 2004. – 324 с.
Биченок М.М. Основи інформатизації управління регіональною безпекою.– К. Інститут національної безпеки, 2005. – 196 с.
Роберт Дж. Мюллер. Базы данных и UML. Проектирование. – М.: Лори, 2002. – 432 с.
Терри Квартани. Rational Rose 2000 и UML. Визуальное моделирование. – М.: ДМК, 2001. – 176 с.
Downloads
Published
2009-06-22
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).