Differentiated service models synthesis with guaranteed quality using computer networks resources
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6961Abstract
Service model is developed on the basis of network resources with packet switching. This model ensures representation of differentiated services with guaranteed quality. Developed model is composed of procedural models of separated stages of service. Organizational-technical schemes of process imagery are represented in the form of graphs that must be executed by the network administratorReferences
Конахович Г.Ф., Чуприн В.М. Сети пакетной коммутации. – К.: МК-Пресс, 2006. – 260 с.
Иванов А.Б. Контроль соответствия в телекоммуникациях и связи. Измерения, анализ, тестирование, мониторинг. – М.: – Сайрус системc, 2000. – 375 с.
Уолрэнд Дж. Телекоммуникационные и компьютерные сети. – М.: По-стмаркет, 2001. – 476 с.
Резникова Н.П. Маркетинг в коммуникациях. – М.: Эко-трендз, 2002. – 334 с.
Downloads
Published
2009-03-10
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).