EFFICIENCY OF TIME SYNCHRONIZATION METHODS FOR DISTRIBUTED SIMULATION SIMULATION
Abstract
This paper is devoted to the problem of estimating the efficiency of time synchronization (AS) algorithms for distributed simulation (RIM). Simulation models consisting of processes that interact through messaging are considered.
References
Аникеев М. В., Чефранов А. Г. Анализ эффективности адаптивного управления ресурсами параллельно-конвейерных вычислительных систем //Синергетика и теория самоорганизации. - Таганрог: ТРТУ, 1998.
Ю. П. Козаків, Р. Л. Смелянсий Про організації розподіленого імітаційного моделювання. // Програмування №2, 1994.-С. 45-63.
Саак А. Э. Анализ функционирования параллельно-конвейерных систем в условиях неопределенности: Дисс. канд. техн. наук. - Таганрог, 1993. - 323 с.
A. Bakhmurov, A. Kapitonova, R. Smelinasky. DYANA: An Evironment for Embedded System Design and Analysis, in Proc. of 32-nd Annual Simulation Symposium, San Diego, California, USA, April 11-15, 1999.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).