Hardware and software support for decision-making in the management of
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.11368Abstract
The model of interaction of divisions on resource management of bank represented, levels of organization of an information-analytical tree of bank are defined, classes of accepted solutions are defined, tasks and requirements to a decision support system on resource management of bank are formulated, further ways of system's evolution are proposedReferences
Мінін А. Л. Аспекта менеджменту ризику ліквідності у комерційному банку та його практичне застосування. - Український ризик менеджмент. Матеріали 2001 р.
Пономарева Н. А. Стратегия и тактика управления ликвидностью в российских банках,- Український ризик менеджмент. Матеріали 2001 р.
Джозеф Ф. Синки. Управление финансами в коммерческих банках.
Ситник В. Ф., Олексюк О. С. Системи підтримки прийняття рішень.-К.: Техніка, 1995. - 162 с.
Олексюк О. С. Системи підтримки прийняття фінансових рішень на мікрорівні. - К.: Наукова думка, 1998. - 507 с.
Олексюк О. Швиданенко Г. О. Сучасна технологія діагностики фінансово-економічної діяльності підприємства. -К.:КНЕУ, 2002.- 192 с.
Бланк И. А. Управление активами и капиталом предприятия. -К.: Эльга: Ни ка-центр, 2003. - 446 с.
Якобсон А., Буч.Г, Рамбо Дж. Унифицированный процесс разработки программного обеспечения. - С.Пб.: Питер, 2002. - 496 с.
Ларичев О. И. Наука и искусство принятия решений. - М.: Наука, 1979. - 200 с.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).