Specification of cryptocurrency usage in Ukraine and worldwide
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.10342Keywords:
електронні гроші, фіатні гроші, криптовалюта, Bitcoin, безпека інтернет- розрахунків, платіжні засоби, транзакціїAbstract
Issues of crypto currencies usage in international and domestic financial systems are considered in thearticle. Detailed review of crypto currency stages development in Ukraine and abroad was provided.Analysis of crypto currency nature was made. It was paid attention to the description of basic kinds ofcrypto currencies and specifications of their usage. Process of crypto currency implementation infinancial system of Ukraine was reviewedReferences
Директива 2009/110/ЕС Європейського Парламенту. [Електронний ресурс]/ Режим доступу:
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/994_a18.
Про Національний банк України. Закон України від 05.04.2001 № 2346-III (Редакція станом на 11.08.2013). [Електронний ресурс]/ Режим доступу: http://zakon.rada.gov.ua/go/2346-14.
Резніченко Е. Безпека Інтернет-банкінгу: практичні аспекти. [Електронний ресурс]/ Режим доступу: http://www.prostobank.ua/internet_banking/stati/.
Усоскин В. М., Белоусова В. Ю. Мировые тенденции развития платежных систем //Деньги и кредит. – 2010. – №. 11. – С. 39-48.
Офіційний сайт Міністерства Фінансів України: розділ Новини. [Електронний ресурс]/ Режим доступу: http:// minfin.com.ua/ 2013/09/10/807265.
Офіційне інтернет-представництво Національного Банку України. [Електронний ресурс]/ Режим доступу: http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).