Improving the efficiency of identifying remote users multi-user systems
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9255Abstract
The analysis of the factors influencing the effectiveness of the identification of remote users integrated systems. The focus is on improving the performance of identification. A new two-tier organization identify remote users that uses a transmission cycle between users and system. The proposed scheme does not use a list of passwords registered users and search operations and therefore imposes no restrictions on the number of users. The amount of information used for identification the proposed scheme is much smaller as compared with known circuitsReferences
Столлингс В. Криптография и защита сетей: принципы и практика. — М.: Изд. дом. ’’Вильямс”. - 2001 — 621 с.
Соколов А.В., Шонъгин В.Ф. Защита информации в распределенных корпоративных сетях и системах. - М.: ДМК. -2002.-655 с.
Эль-Хами Ияд. Методы повышения эффективности аутентификации удаленных пользователей интегрированных систем обработки информации // Вісник Національного технічного університету України “КПІ”. Інформатика, управління та обчислювальна техніка. - К.: ТОО „ВЕК+”. - № 36. - 2001. - С. ЗО - 40
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).