Technologies of data transfer via power line networks
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9182Abstract
This article presents a review and a short analysis of PLC (Power Line Communication) technology, its basic characteristics, advantages and disadvantages. Main PLC standards officially approved and used at the moment have been considered. Examples of devices used for networks development based on PLC have been proposedReferences
White Paper: Comparison Of Access Technologies. - OPERA Consortium, 2009 www.ist-opera.org.
Gagliardo P. Take advantage of powerline communications in nextgen home networking & IPTV designs. CommsDesign,
HomePlug 1.0 Technology. White Paper. - HomePlug PowerLine Alliance, 2008 www.homeplug.org.
HomePlug AV. White Paper. - HomePlug PowerLine Alliance, 2008 www.homeplug.org.
HomePlug Command & Control (C&C). Overview. White Paper. - HomePlug PowerLine Alliance, 2008 www.homeplug.org.
First Draft of the OPERA Specification Version 2. - OPERA, June 2007 www.ist-opera.org.
www.upaplc.org.
www.hd-plc.org.
Охрименко В. P. Технологии передачи данных по электросетям, часть 2 // Электронные компоненты и системы. - 2009. - №9. - С.18 - 25.
REMPLI. Publishable Final Project Report. - REMPLI, 2006 www.rempli.org
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).