Attributes of using grid-technologies for distributed systems designing
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9167Abstract
The opportunity of using GRID-technologies for distributed systems of the automated designing (DSAD) construction is observed in this paper. The tasks according to the main DSAD demands realizing by GRID and also GRID-technologies demands that lean out the systems are observed on the analyzed bases of attributes GRID-technologies and the main principles of building DSADReferences
I. Foster, C.Kesselman. The Grid Blueprint for a New Computing Infrastructure, Elsevier. - 2003 p.
F. Berman, G.Fox, T.Hey, Wiley. Grid Computing. Making the Global Infrastructure a Reality, 2003. - 1080 p.
Э. Ньюкомер. Веб-сервисы. XML, WSDL, SOAP и UDDI, Санкт Петербург, 2 0 0 3 .-2 5 6 p.
Кирьянов А.К., Рябов Ю.Ф. Введение в технологию Грид: Учебное пособие. - Гатчина: ПИЯФ РАН, 2006. - 39 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).