Mathematical modeling of the optimum planning электромонтажных functioning
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.9153Abstract
To solve the task of implementation of maximal amount of wiring works on minimum time the special purpose functions are formalized. The system of limitations, which represents the requirements to the financial and technical providing of wiring process, is described and formulated. It is also proved that the specified mathematical problem definition falls under the category of extreme combinatorial problem with a linear structure, accordingly allows applying the method of the directed search of variants at its decisionReferences
Алексеев А.Г. Економіка, організація і планування електромонтажних робіт. - М.,1989. - 366 с.
Стус Н.Г., Махлина Л.Н. Технологія електромонтажних робот на електростанціях і підстанціях. - М., 1982. - 568 с.
Каетанович М.М. Механізми і засоби для електромонтажних робіт - М., 1959.-512 с.
Ктиторов А.Ф. Основні прийоми и способи виконання електромонтажних робіт. - М., 1982г. - 128 с.
Литвиненко О.Є. Метод спрямованого перебору в системах керування й діагностування. - К.: 2007. - 328 с.
Downloads
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).