Algorithm of a choice of optimum topology of a computer network for the automated control system of air traffic
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.7073Abstract
Parameters of information systems of the organization of air traffic in which problems the analysis and a forecast of level of safety of flights are solved are investigated. The algorithm of an optimum choice of parameters and network topology depending on statistics and intensity of a network traffic is developed. The method of a choice of criterion function of optimization depending on demanded quality is offered
References
Андрусяк А.І., Дем‘янчук В.С., Юр‘єв Ю.М. Мережа авіаційного електрозв‘язку. – К.: НАУ, 2001. – 448 с.
Хиленко В.В., Михайлов В.Ф. Сетевой интеллект и сети нового поколения // Зв‘язок. – К.: – № 1. – 2003. – С. 2-5.
Виноградов Н.А. Анализ потенциальных характеристик устройств коммутации и управления сетями новых поколений // Зв‘язок. – К.: – № 4. – 2004. – С. 10-17.
Виноградов Н.А., Лесная Н.Н., Савченко А.С., Колесник Е.В. Исследование характеристик полезной пропускной способности в условиях меняющейся нагрузки // Проблеми інформатизації та управління: – Зб. наук. пр. – К.: НАУ, – 2009. – № 4. – С. 28-31.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).