PLD realization of the two-rail code addition device
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6965Abstract
The problem of the data control in computer systems is considered. The opportunity of application of the control schemes based on code "M out of N" is investigated to increase productivity and data reliability level. Hardware realization of the two-rail code addition device is offeredReferences
Брюхович Е.И. О проблеме автоматического контроля в ЭВМ и контролеспособности позиционных счислений // УСиМ. – 1977. – №4. – С. 71–75.
Гуменюк В.А., Жуков И.А., Гуменюк А.В. Применение неразделимых кодов «M из N» в высокопроизводительных параллельных вычислительных системах // Проблеми інформатизації та управління. Зб. наук. праць. – 2004. – №11. – С. 256–263.
Пащенко Н. В., Гуменюк А. В. Применение кодов «M из N» в высокопроизводительных параллельных вычислительных системах // Вестник НТУ «ХПИ».Сборник научных трудов. Тематический выпуск „Системный анализ, управление и информационные технологии”. НТУ ХПИ. – 2005. – №55. – С. 69–74.
Патент 27510 України, МПК G06F7/50. Пристрій для додавання у парафазному коді / Жуков І.А., Гуменюк В.О., Синельніков О.О., Пащенко Н.В., власник НАУ. – 2007.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).