Digital imitator of acoustic noises
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6959Abstract
The questions are examined about construction of universal digital imitator of acoustic noises as component part of flight simulator. Design principle of imitator is based on the digital synthesis of signals in a sound frequency range, corresponding to frequency properties of acoustic vibrations that accompany the physical process of aircraft motion and functioning of its onboard systems. Development of imitator is meant as development of software complex by which the synthesis of vibrations is carried out in the necessary frequency bandReferences
Моржов В.І. Призначення і класифікація авіаційних тренажерів та моделювальних комплексів. – К.: КМУЦА, 1997. – 120 с.
Красовський А.А. Основы авиационных тренажеров. – М.: Машиностроение, 1995. – 303 с.
Базилевский А.А., Гузий А.Н. Моделирование поля информации в авиаци-онных тренажерах. – К.: Знание, 1975. – 55 с.
Авиационная акустика. часть 2. Шум в салонах пассажирских самолетов. / Под редакцией Мунина А.Г. – М.: Машиностроение, 1986. – 264 с.
Голдстейн, Мервин Е. Аэроакустика. – М.: Машиностроение, 1989. – 468 с.
Е. Музыченко. Принципы цифрового звука – www.websound.ru, 1999.
Д. Михайлов. Восприятие акустического шума человеком, –www.websound.ru, 2000.
Д. Шмунк. Восприятие и сжатие звука.- www.websound.ru, 1999.
Брунченко А.В. Цифрове фильтры в электросвязи и радиотехники. – М.: Радио и свіязь, – 1982.
Выгодский М.Я. Справочник по высшей математике. – М.: Техн. литера-тура, 1956. – 783 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).