Substantiation of the approximation methods of the information loss channels models
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.6949Abstract
Several methods of approximation of the findings that were achieved during the conduction of the experiment are analyzed, the main concepts of those approximations are given. The supplemented method of spline-approximation is proposed. Calculative conclusions are done regarding the choice of the approximation method with the least mistakeReferences
Конахович Г.Ф. Защита информации в телекоммуникационных системах. – К.: «МК–Пресс», 2005. – 288 с.
Защита информации: сборник научных трудов. – К.: НАУ, 2008. – 268 с.
Икрамов Х.Д. Численные методы для симметричных линейных систем. –М.: Наука, 1988. – 160 с.
Калиткин П.И. Численные мето-ды. – М.: Наука, 1978. – 521 с.
Завьялов Ю.С., Леус В.А. Сплайны в инженерной геометрии. – М.: Машиностроение, 1985. – 22 с.
Downloads
Published
2009-03-10
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).