Interfragmentary interaction in nanocluster compounds
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.68.16525Keywords:
modeling, nanocluster, nanoelectronics, measurementsAbstract
The paper proposes a technique that can be used to measure the characteristics of deep submicron structures. This approach is useful for solving problems of functional nanoelectronics. In particular, it determines the roadmap for measurements at the level of nanotechnology. It is proposed to consider any atomic cluster as a system of interconnected fragments. The change in the electronic structure of the atomic cluster is taken into account. The technique can be important when creating new generation devices.
References
Коvalchuk V., Smorgh M. Metrology of the Real Nanoclusters: Structure and Optical Characteristics. Metrology & Devices. 2020. – №2. – P. 56-60.
Коvalchuk V. Optical Properties of clusters // J. of Physics & Electronics, 2018. – Vol. 26 (1). – P. 29-34
Ковальчук В.В. Нанокластерна модификація гетероструктур. – Одеса: ОДЕКУ: TЕС, 2022. – 226 с .
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).