METHODOLOGY FOR ASSESSING THE QUALITY OF ELECTRIC POWER POWER SUPPLY SYSTEMS OF MODERN AIRCRAFT
Abstract
The level of knowledge of the main characteristics of promising aircraft and on-board equipment at the modern level of aircraft engineering is so high that up to 80 ... 90 of the total amount of testing is carried out "on the ground", before the first test flight. Certification of the aircraft and equipment documents the fulfillment by the developer of the declared characteristics.
References
Электрооборудование пассажирских самолетов / Под ред. Е. М. Никанорова, В. Д. Жаркова. - М.: Машиностроение, 1983. - 368 с.
ГОСТ 19705-89. Системы электроснабжения самолетов и вертолетов. Требования к качеству электроэнергии. - М.: ГК СССР по стандартам, 1989. - С. 45
ДСТУ 3589-97. Системи та комплекси авіаційного обладнання. Надійність та експлуатація. Терміни та визначення. - К.: Київстандарт, 1997.-С. 28.
В. М. Воробьев, С. В. Енчев, И. М. Ищенко, В. А. Захарченко. Обоснование степени отказоустойчивости энергосистем воздушных судов в задачах повышения безопасности полетов // Проблеми інформатизації та управління. 36. наук, пр.: Вип.13. - К.: НАУ, 2005. - С. 26-34.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).