Логічне проектування та реалізація системи аналізу даних

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.18372/2073-4751.67.16196

Ключові слова:

автоматизація аналізу даних, прикладний програмний інтерфейс, React.js, MongoDB

Анотація

Головною перевагою процесу автоматизації є те, що він дозволяє зменшити обсяг необхідної пам'яті, скоротити час на обробку даних та зменшити кількість копій документів при оновленні інформації.

Вибір технологій для розробки додатків є важливим етапом, який був описаний у роботі. Перш ніж розробляти систему аналізу даних, слід ретельно підготувати та описати вимоги. Правильно підібрана комбінація технологій повинна забезпечити комфортну роботу в майбутньому на всіх етапах існування програми

Очевидно, що стек технологій повинен бути легко масштабованим, функціональним, відповідати останнім тенденціям ринку. Найголовніше, що в майбутньому його повинні легко підтримувати інші розробники.

React.js має місткий і зрозумілий API. Для роботи з React необхідно розуміти ряд термінів та відмінності між ними. Його популярність продовжує зростати, і це в основі багатьох проектів. 

Посилання

Differences between Black Box Testing vs White Box Testing. – [Electronic resource]. Access mode: https://www.geeksforgeeks.org/differences-between-black-box-testing-vs-white-box-testing

Fast, unopinionated, minimalist web framework for Node.js. – [Electronic resource]. Access mode: https://expressjs.com

Kudrenko S.A. Method for complex objects automated design on autodesk revit based / Kudrenko S.A., Fomina N.B., Kramarenko I.P. / Проблеми інформатизації та управління. – 2021. – V. 65. – P. 64-74.

MongoDB. – [Electronic resource]. Access mode: https://www.mongodb.com

React. A JavaScript library for building user interfaces. – [Electronic resource]. Access mode: https://reactjs.org/

User Timing API. – [Electronic resource]. Access mode: https://developer.mozilla.org/enUS/docs/Web/API/User_Timing_API

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-10-12

Номер

Розділ

Статті