SIMULATION OF LASER MODULATION PROCESSES RADIATION IN CONTROL SYSTEMS
Abstract
The article contains the results of research of experimental data obtained in modeling the process of modulation of laser radiation and the study of its influence as a control factor on the quality of documentation in information technology. Radiation modulation is considered in terms of rasterization of continuous images in the process of electronic-digital reproduction. Calculations of the criteria for evaluating the rasterization of images related to the comfort of perception by the human eye are proposed.
References
Глушков В. М. і ін. Енциклопедія кібернетики. У 2-х т., Головна редакція Української Радянської енциклопедії. - Київ, 1974. - 620 с.
Мачулка Г. А. Лазери в печати. - М.: Машиностроение, 1989. - 222 с.
Ситник А. Г. Дослідження і розробка принципів побудови атласу градаційних перетворень при синтезі кольорових напівтонових зображень // Кібернетика і системний аналіз. 1998. -№ 5. - С. 164-175.
Яворский Б. М., Детлаф А. А. Справочник по физике.-М.: Наука, 1985.- 847 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).