METHOD FOR IDENTIFICATION OF NONLINEAR SYSTEMS BASED ON VOLTERR SERIES IN THE TIME DOMAIN
Abstract
A new method is proposed for identifying nonlinear systems in the form of Volterra (RW) series using deterministic test signals, based on the extraction of partial components by differentiating the system responses by the parameter-amplitude and the use of Wavelet-transformations to increase the noise immunity of the estimates of Volterra (RW) kernels.
References
Павленко В. Д., Фомин А. А., Череватый В. В. Построение пространства диагностических признаков на основе моделей объектов контроля в виде рядов Вольтерра - Вторая международная конференция по проблемам управления (Москва, 17-19 июня
г.): Избранные труды в двух томах. - М.: Институт проблем управления РАН, 2003. Том 2. -С.110-117
Павленко В. Д., Череватый В. В. Метод модельной диагностики нелинейных динамических объектов контроля на основе ядер Вольтерра - В сб.: Тезисы 9-й Международной конференции «Системный анализ и управление», г. Евпатория, 4-11 июля 2004 г. - С.136-137.
Бронштейн И. Н., Семендяев К. А. Справочник по математике. - М.: Наука, 1981.-721 с.
Апарцин А. С., Солодуиш С. В. О математическом моделировании нелинейных динамических систем рядами Вольтерры. - Электронное моделирование, 1999, №2, С. 3-12.
Павленко В. Д., Зиновьев А. А. Амплитуды тестовых сигналов для идентификации ядер Вольтерра - Труды ОПУ, В.1, 2001. - С. 35-41.
Дьяконов В. П. Вейвлеты. От теории к практике. - М.: СОЛОН-Р, 2002. - 448 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).