НАУКОВА, ПЕДАГОГІЧНА І ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ А. І. КУХТЕНКО В КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ІНЖЕНЕРІВ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ

Автор(и)

  • В. Н. Азарськов НАУ
  • А. Г. Шевельов НАУ

Анотація

Протягом великого життєвого шляху наукова і педагогічна діяльність А.І. Кухтенко протікала не тільки в КНИГА, але і в інших організаціях і установах. Про це докладно розказано і відображено в нарисі про його життя і діяльності [1]. Тут же показана багатогранна і плідна наукова та педагогічна діяльність А.І. Кухтенко в Інституті інженерів цивільної авіації в якості професора, завідувача кафедри, проректора з наукової роботи, наукового керівника кількох галузевих науково - дослідних лабораторій.

Посилання

Дяченко С. Н., Кухтенко Т. А., Шевелев А. Г. : Александр Иванович Кухтенко. - К.: Наук, думка, 1991. - 48 с. (Библиография ученых Украины).

Петров Б. Н., Кухтенко А. И. Структура абсолютно инвариантных систем и условия их физической осуществимости // Труды II совещания по теории инвариантности. - М.: Наука, 1964. - С. 26-48.

Кухтенко А. И. Проблема инвариантности в автоматике. - К.: Гостехиздат УССР, 1963. - 376 с..

Кухтенко А. И. Теория алгебраических инвариантов в задачах автоматического управления // Кибернетика и вычислительная техника: Сложные системы управления. - 1978. - Вып.39. - С. 3-16.

Опубліковано

2021-11-17

Номер

Розділ

Статті